Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image

 

برنامه ها

ويژگي هاي اينکوترمز 2010

مقررات اينکوترمز عبارتند از اصطلاحاتي سه حرفي که بيانگر روش هاي روزمره تجاري در قراردادهاي فروش کالاست و به تشريح عمده ترين وظايف ، هزينه ها و ريسک هاي درگير در جريان تحويل کالا از فروشنده به خريدار مي پردازد در اينکوترمز 2010 تعداد اصطلاحات از 13 اصطلاح به 11 مورد کاهش يافته است . به عبارتي 2 اصطلاح جديد DAT و DAP جايگزين اصطلاحات DAF ، DES ، DEQ ، DDU در اينکوترمز 2000 شده اند.

برگزاري كلاسهاي آموزشي

گروه بازرگاني گامرون در راستاي استاندارد سازي ارتباط با مشتريان و به منظور ارتقاي دانش پرسنل ، اقدام به برگزاري كلاسهاي آموزشي نموده است اين كلاسها 15 جلسه 3 ساعته و به مدت 2 ماه در محل شركت در تهران با همت موسسه فرهنگي ، هنري برنا و جناب آقاي مهندس محسن احتشامي برگزار گرديد .

مراسم اهداء جايزه و لوح تقدير

پس از سخنراني نماينده شرکت NISCERT آلمان مراسم اهداء لوح تقدير تشکر از 10 پرسنل برگزيده مجموعه برگزار گرديد . پرسنل برگزيده لوح تقدير خود را با معرفي مجري از دست مديران دعوت شده به همايش دريافت و مورد تشويق پرسنل واقع شدند .


تصوير گواهينامه بين المللي استاندارد مديريت کيفيت

گواهينامه بين المللي استاندارد ISO9001/2008 مديريت کيفيت گروه بازرگاني گامرون


Thumbnail image

سخنراني مديريت دفتر تهران آقاي محمد زارع


با نام و ياد او

سلام

سلامي از صميم قلب خدمت همه همکاران و ميهمانان ارجمند که قبول زحمت فرموده و در جمع خانوادگي گروه بازرگاني گامرون شرکت فرمودند . آدينه روز همگي خوش .

چندي بود كه مديران اين مجموعه براي ايجاد يک فرصت ديدار صميمي مجموعه همکاران ، مترصد مناسبتي بودند . اين مناسبت با موفقيت گروه بازرگاني گامرون در اخذ گواهينامه بين المللي ايزو 9001 ويرايش 2008 از شركت NISCERT آلمان - بعنوان اولين مجموعه بازرگاني در کشور که با اتکاء به دانش ، خرد و سخت کوشي کليه پرسنل به چنين دستاوردي نائل آمد ، فراهم گشت . امروز با افتخار اعلام ميکنيم که اين موفقيت مرهون زحمات کليه همکاران در تمامي سطوح بوده و متعلق به تک تک شما پرسنل زحمت کش و فداکار ميباشد .

حضور مديران و مسئولان استان در همايش گروه بازرگاني گامرون


گزيده اي از بيانات جناب آقاي مهندس تورج رحيمي نائب رئيس محترم انجمن صنفي شرکتهاي حمل و نقل

با عرض سلام صميمانه ترين تبريکات خود را به نيابت از انجمن صنفي شرکتهاي حمل و نقل و به تبعه آن کليه شرکتهاي حمل و نقل فعال در بندر عباس به مجموعه گروه بازرگاني گامرون که با تلاشهاي صادقانه و شبانه روزي خود اتفاق نوين و جديدي در صنعت حمل و نقل استان رقم زدند تقديم مينمايم .

صفحه1 از2

Skype

My status

ورود کاربران