Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image

 

سرخط خبر ها

.

برنامه ها

ويژگي هاي اينکوترمز 2010

مقررات اينکوترمز عبارتند از اصطلاحاتي سه حرفي که بيانگر روش هاي روزمره تجاري در قراردادهاي فروش کالاست و به تشريح عمده ترين وظايف ، هزينه ها و ريسک هاي درگير در جريان تحويل کالا از فروشنده به خريدار مي پردازد در اينکوترمز 2010 تعداد اصطلاحات از 13 اصطلاح به 11 مورد کاهش يافته است . به عبارتي 2 اصطلاح جديد DAT و DAP جايگزين اصطلاحات DAF ، DES ، DEQ ، DDU در اينکوترمز 2000 شده اند.

برگزاري كلاسهاي آموزشي

گروه بازرگاني گامرون در راستاي استاندارد سازي ارتباط با مشتريان و به منظور ارتقاي دانش پرسنل ، اقدام به برگزاري كلاسهاي آموزشي نموده است اين كلاسها 15 جلسه 3 ساعته و به مدت 2 ماه در محل شركت در تهران با همت موسسه فرهنگي ، هنري برنا و جناب آقاي مهندس محسن احتشامي برگزار گرديد .

مراسم اهداء جايزه و لوح تقدير

پس از سخنراني نماينده شرکت NISCERT آلمان مراسم اهداء لوح تقدير تشکر از 10 پرسنل برگزيده مجموعه برگزار گرديد . پرسنل برگزيده لوح تقدير خود را با معرفي مجري از دست مديران دعوت شده به همايش دريافت و مورد تشويق پرسنل واقع شدند .


تصوير گواهينامه بين المللي استاندارد مديريت کيفيت

گواهينامه بين المللي استاندارد ISO9001/2008 مديريت کيفيت گروه بازرگاني گامرون


Thumbnail image

سخنراني مديريت دفتر تهران آقاي محمد زارع


با نام و ياد او

سلام

سلامي از صميم قلب خدمت همه همکاران و ميهمانان ارجمند که قبول زحمت فرموده و در جمع خانوادگي گروه بازرگاني گامرون شرکت فرمودند . آدينه روز همگي خوش .

چندي بود كه مديران اين مجموعه براي ايجاد يک فرصت ديدار صميمي مجموعه همکاران ، مترصد مناسبتي بودند . اين مناسبت با موفقيت گروه بازرگاني گامرون در اخذ گواهينامه بين المللي ايزو 9001 ويرايش 2008 از شركت NISCERT آلمان - بعنوان اولين مجموعه بازرگاني در کشور که با اتکاء به دانش ، خرد و سخت کوشي کليه پرسنل به چنين دستاوردي نائل آمد ، فراهم گشت . امروز با افتخار اعلام ميکنيم که اين موفقيت مرهون زحمات کليه همکاران در تمامي سطوح بوده و متعلق به تک تک شما پرسنل زحمت کش و فداکار ميباشد .

حضور مديران و مسئولان استان در همايش گروه بازرگاني گامرون


گزيده اي از بيانات جناب آقاي مهندس تورج رحيمي نائب رئيس محترم انجمن صنفي شرکتهاي حمل و نقل

با عرض سلام صميمانه ترين تبريکات خود را به نيابت از انجمن صنفي شرکتهاي حمل و نقل و به تبعه آن کليه شرکتهاي حمل و نقل فعال در بندر عباس به مجموعه گروه بازرگاني گامرون که با تلاشهاي صادقانه و شبانه روزي خود اتفاق نوين و جديدي در صنعت حمل و نقل استان رقم زدند تقديم مينمايم .

صفحه1 از2

ورود کاربران

کاربران آنلاین

ما 8 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم