Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image

 

همايش ها

برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت تشکلهای اقتصادی

برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت تشکلهای اقتصادی Thumbnail imageبه همت اعضای محترم انجمن صنفی کارفرمایان شرکتهای حمل و نقل بندر عباس و با همکاری موسسه آموزشی پژوهشی اتاق بازرگانی صنایع و معادن بندر عباس کارگاه آموزشی تحت عنوان توسعه عضویت و مدیریت اعضا در تشکلهای اقتصادی در 20 آذر 1393 در محل اتاق بازرگانی صنایع و معادن بندر عباس برگزار شد. جلسه با اندکی تاخیر ساعت 00 : 09 با خوش آمدگویی جناب آقای مهندس رحیمی رئیس محترم انجمن صنفی بندر عباس آغاز و سپس با سخنرانی مدیر کل محترم حمل و نقل استان هرمزگان جناب آقای مهندس مجرد دنبال شد ایشان با اظهار خوشحالی از استقبال بی نظیر و حضور اکثریت فعالین این عرصه در جلسه، نکاتی را در مورد اهمیت تشکلهای حمل و نقل و نگاه ویژه دولت به این صنعت ارائه نمود :

نخستین کنفرانس حقوق برند

اولین کنفرانس تخصصی حقوق برند
 
روز  پنج شنبه 5 دیماه اولین کنفرانس تخصصی حقوق برند در ایران با شعار برند سالم ، رقابت سالم در محل سالن همایش های نیایش برگزار شد .
 
این کنفرانس یک روزه که از ساعت 00 : 09 پس از اجرای مراسم افتتاحیه با سخنرانی حجت الاسلام مصباحی مقدم نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی آغاز شد و با برنامه های متنوع و سخنرانی های ارزنده توسط اساتید دانشگاه های داخلی و خارجی و نمایندگان قوه قضائیه و ادارات ثبت و مالکیت صنعتی کشور تا بعد از ظهر به طول انجامید و با اجرای مراسم اختتامیه راس ساعت 00 : 18 به پایان رسید .
آقای مجید مظفری بازیگر موفق و ارزشمند سینما و تلویزیون مهمان ویژه این کنفرانس بود که دقایقی با دعوت مجری برنامه و در میان تشویق حاضرین، پشت تریبون قرار گرفت و سخنرانی کرد.  
گروه بازرگانی گامرون با قرار گرفتن در لیست 20 شرکت برتر دبیرخانه دائمی این کنفرانس، تندیس ارزشمند حقوق برند را از برگزارکنندگان این کنفرانس دریافت نمود . ما این موفقیت را مرهون زحمات همه مدیران و پرسنل زحمت کش این مجموعه هستیم و امید واریم با تلاش و کوشش ، شاهد رشد ، شکوفایی و بالندگی هر چه  بیشتر مجموعه باشیم %

همايش رضايتمندي مشتري

روز چهار شنبه مورخه 1391/12/16 همايش رضايتمندي مشتري

(customer satisfaction) با رويکرد تجليل از واحدهاي مشتري مدار و پاسخگو در محل همايش هاي بين المللي صدا و سيماي جمهوري اسلامي برگزار گرديد گروه بازرگاني گامرون در اين همايش حضور فعال داشته و ضمن حضور در کارگاه آموزشي همايش پذيراي مهمانان ويژه خود در غرفه اختصاصي گروه بود.

گرد همايي دفتر بندر عباس سال 1390

گرد همايي و تقدير از کارمندان دفتر بندرعباس سال 1390

گرد همايي دفتر تهران سال 1390

گرد همايي و تقدير از کارمندان دفتر تهران در سال 1390

Skype

My status

ورود کاربران