Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image

 

سرخط خبر ها

.

همايش ها

برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت تشکلهای اقتصادی

برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت تشکلهای اقتصادی Thumbnail imageبه همت اعضای محترم انجمن صنفی کارفرمایان شرکتهای حمل و نقل بندر عباس و با همکاری موسسه آموزشی پژوهشی اتاق بازرگانی صنایع و معادن بندر عباس کارگاه آموزشی تحت عنوان توسعه عضویت و مدیریت اعضا در تشکلهای اقتصادی در 20 آذر 1393 در محل اتاق بازرگانی صنایع و معادن بندر عباس برگزار شد. جلسه با اندکی تاخیر ساعت 00 : 09 با خوش آمدگویی جناب آقای مهندس رحیمی رئیس محترم انجمن صنفی بندر عباس آغاز و سپس با سخنرانی مدیر کل محترم حمل و نقل استان هرمزگان جناب آقای مهندس مجرد دنبال شد ایشان با اظهار خوشحالی از استقبال بی نظیر و حضور اکثریت فعالین این عرصه در جلسه، نکاتی را در مورد اهمیت تشکلهای حمل و نقل و نگاه ویژه دولت به این صنعت ارائه نمود :

نخستین کنفرانس حقوق برند

اولین کنفرانس تخصصی حقوق برند
 
روز  پنج شنبه 5 دیماه اولین کنفرانس تخصصی حقوق برند در ایران با شعار برند سالم ، رقابت سالم در محل سالن همایش های نیایش برگزار شد .
 
این کنفرانس یک روزه که از ساعت 00 : 09 پس از اجرای مراسم افتتاحیه با سخنرانی حجت الاسلام مصباحی مقدم نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی آغاز شد و با برنامه های متنوع و سخنرانی های ارزنده توسط اساتید دانشگاه های داخلی و خارجی و نمایندگان قوه قضائیه و ادارات ثبت و مالکیت صنعتی کشور تا بعد از ظهر به طول انجامید و با اجرای مراسم اختتامیه راس ساعت 00 : 18 به پایان رسید .
آقای مجید مظفری بازیگر موفق و ارزشمند سینما و تلویزیون مهمان ویژه این کنفرانس بود که دقایقی با دعوت مجری برنامه و در میان تشویق حاضرین، پشت تریبون قرار گرفت و سخنرانی کرد.  
گروه بازرگانی گامرون با قرار گرفتن در لیست 20 شرکت برتر دبیرخانه دائمی این کنفرانس، تندیس ارزشمند حقوق برند را از برگزارکنندگان این کنفرانس دریافت نمود . ما این موفقیت را مرهون زحمات همه مدیران و پرسنل زحمت کش این مجموعه هستیم و امید واریم با تلاش و کوشش ، شاهد رشد ، شکوفایی و بالندگی هر چه  بیشتر مجموعه باشیم %

همايش رضايتمندي مشتري

روز چهار شنبه مورخه 1391/12/16 همايش رضايتمندي مشتري

(customer satisfaction) با رويکرد تجليل از واحدهاي مشتري مدار و پاسخگو در محل همايش هاي بين المللي صدا و سيماي جمهوري اسلامي برگزار گرديد گروه بازرگاني گامرون در اين همايش حضور فعال داشته و ضمن حضور در کارگاه آموزشي همايش پذيراي مهمانان ويژه خود در غرفه اختصاصي گروه بود.

گرد همايي دفتر بندر عباس سال 1390

گرد همايي و تقدير از کارمندان دفتر بندرعباس سال 1390

گرد همايي دفتر تهران سال 1390

گرد همايي و تقدير از کارمندان دفتر تهران در سال 1390

ورود کاربران

کاربران آنلاین

ما 2 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم