Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image

 

سرخط خبر ها

.

برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت تشکلهای اقتصادی

Шаблоны Joomla здесь.

برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت تشکلهای اقتصادی Thumbnail imageبه همت اعضای محترم انجمن صنفی کارفرمایان شرکتهای حمل و نقل بندر عباس و با همکاری موسسه آموزشی پژوهشی اتاق بازرگانی صنایع و معادن بندر عباس کارگاه آموزشی تحت عنوان توسعه عضویت و مدیریت اعضا در تشکلهای اقتصادی در 20 آذر 1393 در محل اتاق بازرگانی صنایع و معادن بندر عباس برگزار شد. جلسه با اندکی تاخیر ساعت 00 : 09 با خوش آمدگویی جناب آقای مهندس رحیمی رئیس محترم انجمن صنفی بندر عباس آغاز و سپس با سخنرانی مدیر کل محترم حمل و نقل استان هرمزگان جناب آقای مهندس مجرد دنبال شد ایشان با اظهار خوشحالی از استقبال بی نظیر و حضور اکثریت فعالین این عرصه در جلسه، نکاتی را در مورد اهمیت تشکلهای حمل و نقل و نگاه ویژه دولت به این صنعت ارائه نمود :


موقعیت جغرافیایی استان هرمزگان و جایگاه صنعت حمل و نقل به دلیل قرار گرفتن در کریدور شمال و جنوب وضعیت استراتژیکی را برای ما فراهم نموده است لذا بایست با خارج شدن از سیستمی های سنتی و قدیمی و ورود به روش های نوین مدیریتی ظرفیتهای موجود را حفظ و ارتقا دهیم .
جناب آقای ضباغی زاده رئیس محترم اتاق بازرگانی و صنایع و معادن استان نیز سخنران دیگر این جلسه بودند ایشان با تبریک فرارسیدن 26 آذر روز حمل و نقل ابراز خوشحالی کردند که مسئله آموزش های تخصصی در استان هرمزگان بعنوان پایتخت اقتصادی کشور، رونقی خاص گرفته و انجمن صنفی شرکتهای حمل و نقل نیز در این مورد پیشقدم گردیده است.
پس از آن کارگاه آموزشی زیر نظر اساتید برجسته آقایان مهندس حدادی و برزی مهر کار خود را با تعاریف و نظریه ها و نقش تشکلها در دنیای اقتصاد آغاز نمود. مباحث جذاب و بسیار ارزنده ای مطرح شد و با مشارکت شرکت کنندگان دنبال شد جزواتی نیز تهیه و به همراه گواهینامه مربوطه به شرکت کنندگان اهدا شد.

Thumbnail image

Thumbnail image

Thumbnail image

лимузин на свадьбу.

ورود کاربران

کاربران آنلاین

ما 3 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم