Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image

 

برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت تشکلهای اقتصادی

Шаблоны Joomla здесь.

برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت تشکلهای اقتصادی Thumbnail imageبه همت اعضای محترم انجمن صنفی کارفرمایان شرکتهای حمل و نقل بندر عباس و با همکاری موسسه آموزشی پژوهشی اتاق بازرگانی صنایع و معادن بندر عباس کارگاه آموزشی تحت عنوان توسعه عضویت و مدیریت اعضا در تشکلهای اقتصادی در 20 آذر 1393 در محل اتاق بازرگانی صنایع و معادن بندر عباس برگزار شد. جلسه با اندکی تاخیر ساعت 00 : 09 با خوش آمدگویی جناب آقای مهندس رحیمی رئیس محترم انجمن صنفی بندر عباس آغاز و سپس با سخنرانی مدیر کل محترم حمل و نقل استان هرمزگان جناب آقای مهندس مجرد دنبال شد ایشان با اظهار خوشحالی از استقبال بی نظیر و حضور اکثریت فعالین این عرصه در جلسه، نکاتی را در مورد اهمیت تشکلهای حمل و نقل و نگاه ویژه دولت به این صنعت ارائه نمود :


موقعیت جغرافیایی استان هرمزگان و جایگاه صنعت حمل و نقل به دلیل قرار گرفتن در کریدور شمال و جنوب وضعیت استراتژیکی را برای ما فراهم نموده است لذا بایست با خارج شدن از سیستمی های سنتی و قدیمی و ورود به روش های نوین مدیریتی ظرفیتهای موجود را حفظ و ارتقا دهیم .
جناب آقای ضباغی زاده رئیس محترم اتاق بازرگانی و صنایع و معادن استان نیز سخنران دیگر این جلسه بودند ایشان با تبریک فرارسیدن 26 آذر روز حمل و نقل ابراز خوشحالی کردند که مسئله آموزش های تخصصی در استان هرمزگان بعنوان پایتخت اقتصادی کشور، رونقی خاص گرفته و انجمن صنفی شرکتهای حمل و نقل نیز در این مورد پیشقدم گردیده است.
پس از آن کارگاه آموزشی زیر نظر اساتید برجسته آقایان مهندس حدادی و برزی مهر کار خود را با تعاریف و نظریه ها و نقش تشکلها در دنیای اقتصاد آغاز نمود. مباحث جذاب و بسیار ارزنده ای مطرح شد و با مشارکت شرکت کنندگان دنبال شد جزواتی نیز تهیه و به همراه گواهینامه مربوطه به شرکت کنندگان اهدا شد.

Thumbnail image

Thumbnail image

Thumbnail image

лимузин на свадьбу.

Skype

My status

ورود کاربران