Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image

 

مقاله ها

كار در گمركات آستارا،بيله سوار و مهران 24 ساعته مي شود.

Шаблоны Joomla здесь.

همزمان با افزايش تحركات گمرك ايران در عرصه بين الملل صورت مي گيرد
كار در گمركات آستارا،بيله سوار و مهران 24 ساعته مي شود.
به گزارش روابط عمومي گمرك ايران،با توجه به توافقات حاصل شده براي 24 ساعته شدن مرز بيله سوار ، در آينده اي نزديك مرز آستارا نيز براي تردد مسافران به صورت شبانه روزي فعال خواهد شد.
مديركل گمرك مرزي بندر آستارا با تشريح نتايج نهمين اجلاس كميسيون مشترك اقتصادي ايران و جمهوري آذربايجان گفت: علاوه بر 24 ساعته شدن كار در گمرك آستارا بزودي ساخت پل دوم تردد، در اين دروازه مرزي آغاز مي شود.


حميدرضا محمدي افزود : در اين اجلاس طرفين تمايل خود را جهت توسعه ، هماهنگي و همكاري هاي بينابين در مورد دروازه مشترك مرزي بر اساس استانداردهاي بين اللملي را هم اعلام كردند.
همچنين احد پراهام معاون دفتر همكاريهاي بين الملل گمرك ايران نيز با اشاره به نهمين كميسيون مشترك اقتصادي ايران و جمهوري آذربايجان گفت كه گمركات ايران و آذربايجان در خصوص موضوعات ايجاد دروازه مشترك مرزي و تسهيل در تردد همكاران گمركي در مرز دو كشور به توافقاتي رسيده اند كه قبلا در اين زمينه ها با گمرك آذربايجان به نتيجه نرسيده بوديم.
پراهام همچنين از توافق گمركات ايران و آذربايجان براي امضاي يك توافقنامه گمركي جامع در آينده اي نزديك خبر داد.
بنابراين گزارش،24 ساعته شدن فعاليتهاي گمركي در مرز بيله سوار هم از ديگر توافقات كميسيون مشترك ايران و آذربايجان بوده است.
همچنين محمد رضا مرواريد استاندار ايلام در ديدار با محمد حسين باغ عنايت مدير كل دفتر هماهنگي استانهاي گمرك ايران در خصوص 24 ساعته شدن فعاليت ها ي گمركي در مرز مهران گفت:
برنامه ريزي هايي براي تخليه بار و تسريع در روند گمركي كالاها در طرف عراقي صورت گرفته كه منجر به روان سازي صادرات از مرز مهران شده و با هماهنگي طرف عراقي مرز مهران به صورت 24 ساعته نسبت به انتقال و صادرات كالا به عراق فعال است.

лимузин на свадьбу.

Skype

My status

ورود کاربران