Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image

 

به سايت گروه بازرگاني گامرون خوش آمديد

Шаблоны Joomla здесь.
بنا به شواهد تاريخي پرتغالي ها پس از حمله به خليج فارس در قرن 16 ميلادي و استقرار در جزيره هرمز متوجه آبادي کوچکي در شمال جزيره گرديدند. از آنجايي که در سواحل اين آبادي خرچنگ به وفور يافت مي شد آنرا کامارائو (خرچنگ به زبان پرتغالي) ناميدند، که بعدها به مرور زمان به کامرون، گابرون تغيير نام يافت ولي در نهايت نام گامرون را به خود گرفت.

پس از آن در سال 1615 ميلادي امام قليخان سردار رشيد شاه عباس صفوي پس از حمله و شکست پرتغالي ها در جنوب ايران، اين آبادي را بندرعباس ناميد که تا به امروز باقيست . 
گروه بازرگاني گامرون فعاليت خود را با ارائه خدمات ترابري و حمل و نقل جاده اي در سال 1372 آغاز و سپس با توجه به درك صحيح نيازمندي مشتري ، فعاليت در عرصه خدمات بازرگاني و ترخيص کالا را در سال 1378 شروع و پس از آن در سال 1382 با ايجاد بارانداز و انبار مسقف ، ارائه خدمات کانتينري ( استريپ و استافينگ ) را به مجموعه خدمات خود اضافه نموده است .

هم اکنون گروه بازرگاني گامرون بعنوان اولين و تنها دارنده گواهينامه مديريت کيفيت ISO9001/2008 در امور بازرگاني ، ترخيص ، حمل و نقل و تخليه و بارگيري و نگهداري کالا با بکار گيري پرسنل مجرب و آموزش ديده در بندر عباس و تهران و تدوين و استقرار سيستم جامع استاندارد مديريت کيفيت آمادگي خود را جهت ارائه هرگونه خدمات بهينه در امور مرتبط با فعاليتهاي شرکت اعلام مي نمايد .

گروه بازرگاني گامرون متشکل از پنج واحد تجاري مي باشد گه هر کدام بصورت مستقل و زير نظر مديريت ارشد گروه آقاي سيد موسي خاتمي فعاليت مي نمايد :

- شرکت گامرون ترابر
- شرکت گامرون ترخيص
- شرکت گامرون کالا
- شرکت گامرون بار
- شركت ايمن دريا زمين
- Gameron General trading Co
 
лимузин на свадьбу.

Skype

My status

ورود کاربران